<

09909282663 

درباره چارهنگام

چارهنگام را بهتر بشناسید

صنعت گردشگری شاید یکی از جذاب ترین صنعت هایی باشد که هر کس حداقل در کمترین حالت آن یعنی خرید بلیت ها هواپیما، قطار و اتوبوس در آن شریک است. صنعتی که پیچیدگی های آن در طی سالیان متمادی باعث به وجود آمدن ارگان های مختلف عملیاتی و نظارتی شده. شرکت های خدمات مسافرتی و جهانگردی مانند چارهنگام گشت ایرانیان که در مقیاس کوچکتر در میان مردم با عنوان دفتر خدمات مسافرتی یا اغلب آژانس مسافرتی شناخته می شوند بازو های اصلی این صنعت در خدمت رسانی به مسافرین هستند.

شرکت خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و ایرانگردی چارهنگام گشت ایرانیان که در این مطلب با عنوان چارهنگام از آن یاد خواهیم کرد یکی از این بازو ها است.

 مجموعه ای که از ابتدای فعالیت همواره در تلاش بوده همگام با پیشرفت های تکنولوژی این صنعت را در شهر شیراز رشد دهد. با عنایت به پیام های مدیریت مجموعه و تلاش های بی وقفه تمام همکاران در چارهنگام در طول 3 سال فعالیت مستمر در صنعت گردشگری، چارهنگام هم اکنون دارای امتیازاتی است که در ادامه اعلام میگردد:

همراهی تیمی قدرتمند به عنوان مشاورین مدیریت
همراهی مجموعه ای قوی از مشاورین که در طول مسیر خود را وکیل مدافع حقوق مسافرین میدانند.
فعال در تمام شبکه های اجتماعی تا با مخاطبین بهترین نوع ارتباط برقرار گردد.
در اختیار داشتن یکی از کامل ترین سایت های ارائه خدمات گردشگری.
دارای اپلیکیشن جامع خرید خدمات گردشگری.
برنامه ریزی مدون و منظم در سال های پیش رو.
همراهی تیمی قدرتمند به عنوان مشاورین مدیریت
همراهی مجموعه ای قوی از مشاورین که در طول مسیر خود را وکیل مدافع حقوق مسافرین میدانند
فعال در تمام شبکه های اجتماعی تا با مخاطبین بهترین نوع ارتباط برقرار گردد.
برنامه ریزی مدون و منظم در سال های پیش رو
دارای اپلیکیشن جامع خرید خدمات گردشگری
در اختیار داشتن یکی از کامل ترین سایت های ارائه خدمات گردشگری

افتخارات چارهنگام

شایان ذکر است مجموعه چارهنگام گشت ایرانیان در سال 95 برای اولین بار در ششمین دوره جشن حمایت از حقوق مصرف کنندگان که هر ساله توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) برگزار میگردد شرکت کرده و در سال های افتخاراتی از جمله کسب لوح تقدیر و شناخته شدن به عنوان برند حامی حقوق مصرف کنندگان در سال 96 شده است. در سال 97 با عنایت خداوند و همراهی تمام مسافران مجموعه چارهنگام به دریافت تندیس برنزی حمایت از حقوق مصرف کنندگان نایل آمده.

تقدیر نامه چارهنگام
تقدیر نامه چارهنگام
تقدیر نامه چارهنگام

اهداف چارهنگام

مجموعه چارهنگام گشت ایرانیان امیدوار است در سال جدید نیز با کمک همکاران و تیم مشاورین خود قدم های بلندی در نیل به اهداف خود بردارد. در مسیر پیشرفت هر سازمانی مراحل و الگوهایی طراحی میشوند و به طور مختصر برای شما عنوان میکنیم:

در ابتدای مسیر تیم مدیریتی چارهنگام چشم اندازی برای این مجموعه در نظر داشتند که به مرور و همراهی همکاران کامل شد. مثل هر کدام از شما که با آرزویی هر روز خود را به تلاش میگذرانید، مجموعه چارهنگام آرزو دارد با تلاش تمام همکاران در پنج سال آینده در زمره 3 برند اول در زمینه ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری در کشور باشد و در ادامه نیز ساختار سازمانی و منظمی را برای ارائه و تولید هر چه بیشتر خدمات گردشگری با کیفیتی شناخته شده و متفاوت در اختیار داشته باشد.

  • پس در مسیر رسیدن به این آرزو ها اهدافی برای خود ترسیم کرده ایم تا در هر مرحله بدانیم در کجای مسیر هستیم و عملکرد خود را ارزیابی کنیم. برای هر سال اهداف خود را در اختیار همکاران و عموم قرار میدهیم تا از طرف شما نیز مورد ارزیابی واقع شویم. اهداف چارهنگام در سال 98 عبارت اند از:
  • افزایش خدمات مسافرتی و گردشگری به هموطنان
  • افزایش میزان سفر و مدیریت اوقات فراغت هموطنان
  • افزایش میزان رضایت مشتریان و توجه به خواسته ها و نیاز آن ها
  • افزایش تولید ارزش، اشتغال و ثروت برای کارکنان و جامعه

در این مسیر اصولی اخلاقی و فکری برای کارکنان طراحی شد تا با تمام وجود سعی کنیم با استفاده از آن ها به اهداف خود برسیم. این همان منشور اخلاقی پرسنل چارهنگام است که میتوانید آن را مطالعه نمایید. (عکس منشور اخلاقی)

در نهایت، در کل مسیر یک صدا و با یک شعار در حرکتیم. شعاری که برگرفته از تمامی امیال و آرزوهای تیمی چارهنگام است. سفر برای هر کس تجربه ای متفاوت ایجاد میکند و هر مسافر بسته به ظرفیت خود تجربه های جدید تری کسب میکند. بر گرفته از ادبیات جهان و مفهومی بین المللی شعار اودیسه وار سفر کنید را برگزیدیم تا تلاشمان به اودیسه هایی در خور شما همراهان باشد. اودیسه هایی که همان سفر های کوچک و بزرگ اند اما سرشار از رشد های شخصیتی و هویتی.

در این مسیر همراهمان باشید.

سخنی از مدیریت چارهنگام

از اولین روزی که ایده تاسیس مجموعه مسافرتی چارهنگام گشت ایرانیان که به اختصار شرکت چارهنگام نامیده می شود، به وجود آمد تا به امروز تمامی موسسان آن به صورت یک خانواده، دوست و متحد به مجموعه چارهنگام زحمتهای فراوانی را کشیدند و مشکلات فراوانی را پشت سر گذاشتند تا بتوانند مجموعه چارهنگام را با تمامی محدودیت ها به آن چیزی که در ذهن داشتند نزدیک کنند. هدف ما فراهم کردن محیطی بوده است که همه باهم به صورت یک خانواده چارهنگام ولی با تعداد نفرات بیشتر در آن مشغول بکار شویم ونقش خود را در ارایه خدمات تخصصی مسافرتی به مسافران  به شکلی متمایز و توام با احساس مهربانی و دوستی  ایفا کنیم که این موضوع وجه تمایز ما با سایر رقبای ماست . دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی به عنوان عنصری واسطه ميان عرضه كننده ی اصلی خدمات همچون تورگردان ها يا شركت های حمل و نقل و هتل ها از يك سو و گردشگران متقاضی سفر از سوی دیگر عمل می كنند.آنها در واقع پيشاني مواجهه نخستينِ متقاضيان با صنعت گردشگری به شمار می روند. توفيق يا عدم توفيق اين واسطه ها بر موفقيت يا شكست برنامه های مقاصد گردشگری و عرضه كنندگان خدمات گردشگری به شدت تاثيرگذار است.اين دفاتر/شرکتها با برقراری ارتباط ميان عرضه كننده و متقاضی، در واقع شكل دهنده ی بازار گردشگری هستند. و در مواردی كه اين بازار پيشتر شكل گرفته است به عنوان عاملی رونق بخش و متحول كننده بازار عمل می كنند.

تیم چارهنگام

 

هیچگاه فراموش نکنید،

شاخص موفقیت:  شما چه در داخل و چه در بیرون مجموعه چارهنگام، تا زمانی که عضوی از تیم چارهنگام  هستید، سفیرمجموعه هستید و تیم موسس شرکت چارهنگام با همان تعصب، دلسوزی و حس تعلق یک خانواده، به شما نگاه می کند. ما در مجموعه چارهنگام  معتقدیم که ارزشمند ترین دارایی ما نه ساختمان، نه تجهیزات و نه سایر اثاثه ای است که شما میبینید! ارزشمندترین دارایی ما اعضای تیم ما هستند( نیرویه انسانی).

که با صرف هزینه بسیار انتخاب شده اند، آموزش دیده اند و حرفه ای بودند و تلاش برای حرفه ایی تر دارند. تا با بهره گیری از توانایی و خلاقیت در کار تیمی  بتوانیم به هدف اصلی مان یعنی خوشحال دیدن مسافران  مان برسیم.

شاخص موفقیت: یک مراجعه کننده زمانی خوشحال می شود که عالی ترین خدمات را با لحنی صمیمانه و گره گشایی طوری که انگار میهمان خانه ما هستند، دریافت کنند. ما زمانی به هدف رسیده ایم که دقیقاً کاری را انجام دهیم که هیچکدام از رقبایمان انجام نمی دهند.

همان لحظه از انتظار مراجعه کننده فراتر رفته ایم! من به عنوان مدیر چارهنگام ، به جرات به شما می گویم رسیدن به این هدف اصلا سخت نیست! شما با آموزش هایی که می بینید کاملاً روی کارتان مسلط خواهید شد و خودتان به این نتیجه خواهید رسید

شاخص موفقیت: که هر مراجعه کننده ای که در مجموعه چارهنگام حاضر میشود حکم یک مسافر را برای ما دارد ،نباید ناراضی از مجموعه خارج شود! این تمام فلسفه وجودی خدمات ما هست! این مسئولیت تمام خانواده است.

همکار عزیز، ما قوانین ، استانداردها و دستورکار هایی داریم! ما معتقدیم این موارد ضامن موفقیت ما خواهند شد.که به عنوان شاخص در استاندارد برند آورده شده است.

شاخص موفقیت: به هیچکس اجازه ندهید تا با این استانداردها/ شاخص ها حتی شوخی کند!

شاخص موفقیت: در مجموعه چارهنگام ، “من”  نداریم، “ما”  داریم، تیم هستیم و کسی تکروی نمی کند.

هر روز ما با روز قبلمان متفاوت است و هر روز باید در حال یادگیری باشیم.

مسافران  ما مانند ، میهمان خانواده چارهنگام، حکم بالاترین مقام را برای ما دارد و همه برای ارائه خدمات عالی  با هم تمام تلاشمان را می کنیم. امیدوارم همانطور که از شما انتظار میرود، به عنوان یک فرد ارزشمند در خانواده چارهنگام، نقش خود را بخوبی ایفا کنید و به کمک یکدیگر با بهره گیری از نظرات و تجربیات شما  برند چارهنگام  را به خوش نام ترین مجموعه مسافرتی در ایران تبدیل کنیم!

 به خانواده چارهنگام  خوش آمدید…

“مدیران ارشد وظایف را واگذاری میکنند، اما مسئول هستند…”

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت چارهنگام

خلبان سید جواد سقایت

اعضای تیم چارهنگام

مجموعه چارهنگام گشت ایرانیان امیدوار است همواره با کمک همکاران و تیم مشاورین خود قدم های بلندی در نیل به اهداف خود بردارد.

 
تیم چارهنگام

خلبان سید جواد سقایت

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

“مدیران ارشد وظایف را واگذاری میکنند، اما مسئول هستند…”

تیم چارهنگام
مسئول ویزا
تیم چارهنگام
مسئول بلیط
تیم چارهنگام
مسئول تور خارجی
تیم چارهنگام
مسئول تور داخلی
تیم چارهنگام
پشتیبان سایت