<

09909282663 

آژانس مسافرتی چارهنگام، بهترین آژانس مسافرتی داخلی

گردشگری در ایران

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار برای سفرهای داخلی، یافتن یک آژانس مسافرتی داخلی معتبر است. آژانس مسافرتی چارهنگام به عنوان یکی از معتبر ترین آژانس های مسافرتی، دارای خدمات متعددی می باشد.

چارهنگام به عنوان بهترین آژانس مسافرتی داخلی دارای قیمت رقابتی نیز است. آژانس مسافرتی چارهنگام علاوه بر مجوز های رسمی، به پوشش کلیه خدمات گردشگری نیز می پردازد. این خدمات شامل: رزرو بلیط با نرخ ویژه، رزرو هتل های آف خورده، ترانسفر، تورهای سفارشی برای شما، اخذ ویزا در کمترین زمان ممکن، صدور گواهینامه های یک ساله و سه ساله، صدور انواع بیمه نامه ها و صدور بلیط های قطار نیز است.

از جمله ویژگی های منحصر به فرد آژانس مسافرتی چارهنگام، داشتن لینک های مفید برای پرداخت عوارض به صورت آنلاین، استعلام ممنوع الخروجی و دریافت کارت دیجیتال واکسن است. شما می توانید با مراجعه حضوری به آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام، اطلاعات بیشتری در زمینه های گوناگون کسب نمایید.

آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام در زمینه صدور انواع بیمه نامه هایی مانند: بیمه مسافرتی، بیمه عمر اندوخته و بیمه شخص ثالث نیز فعالیت دارد.

همان طور که می دانید، یکی از سریع ترین روش های مسافرت داخلی، استفاده از هواپیما می باشد. این روش به علت پرداخت هزینه زیاد برای برخی افراد مقرون به صرفه نیست. به همین جهت آژانس چارهنگام علاوه بر روش هوایی، رزرو بلیط قطار کوپه با حمل خودرو داخلی را برای سهولت متقاضیان انجام می دهد. این ویژگی به این معناست، مسافران می توانند در داخل کشور وسیله نقلیه شخصی خود را با قطار حمل کنند.

مقاصد و جاذبه های گردشگری شهر شیراز

آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام به شما کمک می کند، تا مقاصد گردشگری مقصد مورد نظرتان را بشناسید. از جمله مقاصد گردشگری شهر شیراز باغ دلگشا می باشد.

این باغ در نزدیکی آرامگاه سعدی قرار دارد. پیشینه این باغ به دوران ساسانی باز می گردد. در فصل بهار این باغ از بوی بهارنارنج پر می شود. شکوفه های بهارنارنج زیباترین منظره را به این باغ هدیه می دهند.

بیشتر مسافران و توریست ها فصل بهار را برای سفر به شهر شیراز انتخاب می کنند. این باغ دارای مساحت 5.7 هکتار است. باغ دلگشا در قسمت شمال شرق شیراز و ناحیه جنوبی تنگ آب خان قرار دارد.

آژانس مسافرتی چارهنگام، بهترین آژانس مسافرتی داخلی

باغ دلگشا

یکی دیگر از زیباترین جاذبه های شهر شیراز باغ جهان نما است. این باغ در قسمت شرقی آرامگاه حافظ قرار دارد. باغ جهان نما مربوط به دوران آل مظفر و آل اینجو است. این باغ در زمان حکومت صفویان نیز بسیار سبز و خرم بوده است.

از جمله خدمات آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام به گردشگران: رزرو هتل، رزرو بلیط قطار، رزرو تورهای داخلی و غیره می باشد. شهر شیراز دارای مقاصد گردشگری بسیار زیادی است. از جمله مقاصد گردشگری توصیه شده توسط این آژانس مسافرتی در شهر شیراز شامل: تخت جمشید، آرامگاه شاهچراغ، باغ نارنجستان قوام و دروازه قرآن می باشند.

مقاصد و جاذبه های درمانی شهر شیراز

آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام نیز علاوه بر ارائه خدمات گردشگری به گردشگران، آن ها را از مناطق درمانی شهر شیراز نیز آگاه می سازد. زیرا  بسیاری از توریست ها علاوه بر گردش، به قصد شروع یا ادامه درمان به ایران سفر می کنند.

هزینه درمان و اقامت در ایران بسیار مناسب تر از کشورهای اروپایی می باشد. شهر شیراز علاوه بر مقاصد گردشگری فراوان، دارای جاذبه های درمانی بسیار زیادی نیز است؛ به همین علت بیشتر توریست ها برای درمان بیماری خود به شهر شیراز سفر می کنند.

از جمله جاذبه های درمانی شهر شیراز شامل: چشمه های آبگرم و خدمات پزشکی و درمانی بسیار پیشرفته می باشند. یکی از بهترین استان های جنوب کشور ایران در زمینه ارائه خدمات درمانی و پزشکی شهر شیراز است. شیراز در میان گردشگران کشور های جنوبی و خلیج فارس و دریای عمان در زمینه درمانی محبوبیت بسیاری دارد.

مطمئن ترین آژانس مسافرتی داخلی در شهر شیراز، چارهنگام نام دارد. این آژانس با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان، مقاصد درمانی شهر شیراز را به شما معرفی می کند. بهترین دلایل گردشگران برای انتخاب شیراز به عنوان مقصد درمانی: پرداخت هزینه های پایین پزشکی و درمانی، تجهیزات مدرن با پیشرفته ترین روش های درمان، پزشکانی با اعتبار جهانی و کادر درمان متخصص می باشد.

از جمله خدمات گسترده پزشکی در شهر شیراز شامل: درمان سرطان ها، پیوند اعضا مانند کبد، کلیه…، چشم پزشکی، خدمات زیبایی، جراحی قلب و عروق، خدمات ارتوپدی و درمان ناباروری می باشند.

آژانس مسافرتی داخلی

چشمه آب گرم مهارلو

مقاصد و جاذبه های تحصیلی استان تهران

آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام علاوه بر خدمات رسانی به ایرانیان داخل کشور، می‌تواند به کسانی که خارج از ایران نیز هستند و قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های ایران را دارند، کمک نماید.

این آژانس علاوه بر ارائه خدمات گردشگری و تفریحی، خدمات ویزا تحصیلی را نیز ارائه می‌دهد. از جمله مراکز تحصیلی و بهترین دانشگاه‌های ایران می‌توان به: دانشگاه تهران به عنوان یکی از برترین و معتبر ترین دانشگاه‌های استان تهران اشاره کرد.

این دانشگاه در سال 1313 بنا شده است. این دانشگاه در  رتبه دوم نسبت به کل دانشگاه‌های کشور قرار دارد. دانشگاه صنعتی شریف نیز به عنوان عالی ترین دانشگاه دولتی در استان تهران محسوب می‌شود.

این دانشگاه یکی از مطمئن ترین مراکز دانشگاهی کل کشور می باشد. یکی از برترین دانشگاه های دولتی که درسال 1344 در تهران بنا شده است، دانشگاه صنعتی شریف است. معتبر ترین مقالات از نشریات داخلی متعلق به این دانشگاه می باشند.

آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام می تواند به کسانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های شیراز، تهران و ایران را دارند، جهت اقامت کمک نماید. دانشگاه های استان تهران از معتبرترین دانشگاه های جهان محسوب می شوند. از دیگر دانشگاه های مهم در استان تهران می توان به: دانشگاه آزاد اسلامی تهران، دانشگاه هنر تهران، دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه افسری امیرکبیر (جز دانشگاه های ارتش در ایران می باشد)، دانشگاه امام صادق، دانشگاه الزهرا ،دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه خاتم، دانشگاه خوارزمی تهران (پر افتخارترین دانشگاه کشور) اشاره کرد.

آژانس مسافرتی داخلی

دانشگاه تهران

مقاصد و جاذبه های مذهبی استان آذربایجان شرقی شهر تبریز

آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام به عنوان ارزانترین و بهترین آژانس مسافرتی، به مسافران داخلی و گردشگران خارجی که قصد سفر زیارتی دارند، خدماتی در زمینه رزرو هتل و تهیه بلیط ارائه می دهد.

قطعا این آژانس مسافرتی، بهترین و ایده آل ترین هتل ها را به شما معرفی خواهد کرد. شما می توانید با خیالی آسوده از طریق آژانس چارهنگام بلیط تهیه کنید.

توریست های خارجی می توانند از طریق تورهای داخلی آژانس چارهنگام به بازدید از زیبا ترین مقاصد مذهبی شهر تبریز بپردازند. در حال حاضر شهر تبریز دارای مساجد و کلیسا های بسیار زیادی است. توریست های خارجی می توانند از مساجد و کلیسا های شهر تبریز بازدید نمایند.

1. قره کلیسا یا کلیسا سیاه: نخستین کلیسای مسیحیت در جهان، قره کلیسا است. این کلیسا در شهر تبریز قرار دارد. این کلیسا بعد از فوت تاتائوس مقدس روی مزارش بنا شده است. بسیاری از مردم، این کلیسا را به کلیسا طاووس نیز می شناسند. بسیاری از توریست های خارجی هر سال برای برگزاری مراسم های مذهبی خود به این کلیسا می آیند و به شهر تبریز سفر می کنند.

 گردشگران می توانند جهت تهیه بلیط و رزرو اقامتگاه از آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام کمک بگیرند.

2. کلیسا سنت استپانوس: قدیمی ترین و معروف ترین کلیسا در ایران و شهر تبریز، کلیسا سنت استپانوس می باشد.  این کلیسا در منطقه جلفا شهر تبریز میان مرز آذربایجان و ارمنستان واقع شده است. این کلیسا در قرن 9 میلادی ساخته شده است.

یکی از مهمترین کلیساهای ارامنه بعد از قره کلیسا، کلیسا سنت استپانوس می باشد. این کلیسا در زمان صفویه، به بهترین شکل مورد بازسازی و مرمت قرار گرفته و بسیاری از فرایض مذهبی و کلاس های دینی ارامنه در این کلیسا برگزار می شوند.

آژانس مسافرتی چارهنگام به عنوان بهترین آژانس مسافرتی داخلی

قره کلیسا

مقاصد و جاذبه های ادبی استان خراسان رضوی شهر نیشابور

آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام راهنمای بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی می باشد. نیشابور هرساله به علت نزدیکی به مرقد ملکوتی امام رضا (ع) و شهر مقدس مشهد، میزبان مسافران و گردشگران بسیاری است.

شهر نیشابور غنی از جاذبه های ادبی و فرهنگی می باشد. نیشابور یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای استان خراسان رضوی محسوب می‌شود. این شهر پس از مشهد، بزرگترین شهر استان خراسان رضوی است. ما در مجموعه آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام سعی داریم شما را با مقاصد ادبی و فرهنگی شهر نیشابور آشنا کنیم.

1. آرامگاه خیام نیشابوری: یکی از جذاب ترین مقاصد ادبی شهر نیشابور، آرامگاه حکیم عمر خیام نیشابوری است. آرامگاه خیام مجموعه ای متشکل از باغ، کتابخانه، موزه و مهمان خانه می باشد. یکی از دیدنی ترین باغ های ایران معاصر، باغ آرامگاه خیام است. معماری آرامگاه این حکیم بزرگ توسط هوشنگ سیحون در سال 1341 بنا شده است.

گردشگران خارجی می توانند از طریق آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام، تورهای داخلی گردش به شهر نیشابور را خریداری نمایند. یکی دیگر از جذاب ترین مقاصد ادبی شهر نیشابور، آرامگاه عطار نیشابوری است. این آرامگاه در قرن هفتم توسط یحیی ابن صاعد بنا شده است. آرامگاه عطار هر سال تعداد زیادی از توریست های داخلی و خارجی را به سمت خود جذب می کند. محل آرامگاه این حکیم بزرگ، در سال 1341 مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است.

مقاصد و جاذبه های تاریخی استان اصفهان

اگر قصد بازدید از جاذبه های تاریخی استان اصفهان را دارید، می توانید از آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام اطلاعات لازم را دریافت کنید.

استان اصفهان به علت فراوانی آثار تاریخی، نیاز به راهنمایی دارد. اصفهان به علت بزرگی و داشتن آثار تاریخی فراوان و قدیمی سالانه میزبان توریست های خارجی و داخلی بسیاری می باشد.

یکی از زیباترین و مشهورترین بنا های تاریخی در اصفهان، سی و سه پل است. این پل به پل الله وردی خان نیز معروف می باشد. این پل دارای سی و سه دهانه است. سی و سه پل در زمان شاه عباس صفوی روی رودخانه زاینده رود بنا شده است.

از دیگر بناهای تاریخی اصفهان: هشت بهشت، پل خواجو، کلیسا وانک، باغ گل ها، قلعه سارویه، حمام شیخ بهایی و غیره را می توان نام برد.

آژانس مسافرتی چارهنگام به عنوان بهترین آژانس مسافرتی داخلی

سی و سه پل اصفهان

اگر قصد سفر به استان اصفهان را دارید، آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام خدماتی در زمینه ارائه بلیط قطار کوپه با حمل خودرو داخلی، رزرو هتل، تور های داخلی، بلیط پرواز، خدمات ویزا و غیره را ساپورت می کند.

از جمله معروف ترین میدان های تاریخی استان اصفهان که زیبایی آن زبانزد توریست های داخلی و خارجی می باشد، میدان نقش جهان است. این میدان وسیع ترین و جذاب ترین میدان از لحاظ معماری و طراحی محیط است.  این میدان دارای مساحتی با طول 507 متر و عرض 158 متر می باشد.

روش های سفر (هوایی، زمینی …) به استان اصفهان

توریست‌های خارجی می‌توانند با خرید تورهای گردشگری اصفهان از آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام به تهیه بلیط، رزرو هتل و بازدید از مقاصد گردشگری در شهر اصفهان بپردازند. شما می‌توانید برای تهیه بلیط هواپیما از آژانس مسافرتی چارهنگام هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری کمک بگیرید.

برخی بلیط های هواپیمایی به صورت سیستمی و برخی به صورت چارتری می باشند. انتخاب هریک از این بلیط ها به شما بستگی دارد. البته تهیه بلیط با هر یک از این روش ها در قیمت بلیط ها بی تاثیر نیست. همچنین برخی از افراد به علت ترس از ارتفاع روش زمینی را جایگزین روش هوایی می کنند.

برخی دیگر به علت کاهش مدت زمان سفر با روش هوایی سفر می کنند. روش زمینی مدت زمان بیشتر و هزینه کمتری دارد. برعکس روش هوایی مدت زمان کمتر و هزینه بیشتری دارد. آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام در این زمینه شما را یاری خواهد کرد.

باید و نباید های سفر به استان اصفهان

آژانس مسافرتی چارهنگام به عنوان بهترین آژانس مسافرتی داخلی

میدان نقش جهان اصفهان

به علت فراوانی آثار و بناهای گردشگری در شهر اصفهان، آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام با ارائه بهترین و معتبرترین خدمات به شما عزیزان سریعترین راهکار را در اختیارتان قرار می دهد. شما می دانید اصفهان زیباترین و  کهن ترین بناهای تاریخی و فرهنگی را در خود جای داده است.

بنابراین سفر و بازدید از این شهر زیبا با جاذبه های گردشگری فراوان، احتیاج به برنامه ریزی دارد. در همین راستا آژانس مسافرتی داخلی چارهنگام ایده آل ترین راهکارها را به شما ارائه می دهد. یکی از مهمترین نکات سفر به اصفهان آگاهی از شرایط آب و هوا می باشد. بهترین زمان سفر به اصفهان فصل پاییز و بهار است. در فصل زمستان شرایط هوایی بسیار سرد و در تابستان هوا بسیار گرم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط