ارائه خدمات به مشتریان سازمانی

اگر شما موسسه یا شرکتی دارید که می‌خواهید از خدمات شرکت چارهنگام گشت ایرانیان استفاده کنید، با پر کردن فرم زیر ما را مطلع کنید تا در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.
  • مشخصات شرکت

  • خدمات مورد نظر

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

ارائه خدمات به گردشگران سازمانی

امروزه شرکت ها، سازمان ها و ارگان های مختلف می‌ توانند با کمک از آژانس های مسافرتی برای سفر های شخصی، ماموریت های سازمانی، برگزاری نمایشگاه ها و … در شهرهای مختلف ایران یا خارج از کشور برنامه ریزی نمایند. در واقع به چنین خدماتی که توسط آژانس های مسافرتی ارائه می گردد خدمات مربوط به گردشگران سازمانی گفته می شود.

به طور کلی بخش خدمات سازمانی در آژانس های مسافرتی شامل خدمات متنوعی است. از جمله این خدمات می توان به رزرو بلیط هواپیما برای سفرهای داخلی و خارجی، ارائه خدمات cip، رزرو هتل، رزرو خودروهای دربستی، شخصی با راننده، ون و سواری، ارائه تور های متنوع ایرانگردی، ارائه تور های متنوع جهانگردی، اجرای تورهای تخصصی آموزشی، برگزاری همایش، رزرو سالن، برگزاری سمینار و… اشاره کرد.

در این مطلب قصد داریم که اطلاعات بیشتری در مورد خدمات مربوط به گردشگران سازمانی در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهیم با ما همراه باشید.

آژانس مسافرتی و خدمات گردشگران سازمانی:

در بعضی از آژانس های مسافرتی خدماتی برای گردشگران سازمانی در بخش های خصوصی یا دولتی ارائه می شود. این خدمات با توجه به اطلاعاتی که شرکت ها یا سازمان ها برای آژانس مسافرتی ارسال می کنند، برنامه ریزی خواهد شد. به طوری کلی خدماتی همچون رزرو بلیط، رزرو تور، رزرو هتل و… برای ارگان ها و سازمان های مختلف انجام می ‌شود. البته ممکن است بعضی از این شرکت ها یا ارگان ها تنها تورهای داخلی را رزرو کنند. اما ارگان های دیگری هستند که تور ها، بلیط ها یا هتل های خارجی را رزرو می نمایید. در کل تمامی این خدمات در آژانس های مسافرتی به صورت سازمان یافته و برنامه ریزی شده ارائه داده می شوند.

همچنین از دیگر خدماتی که در این آژانس ها ارائه می شود پرداخت و تسویه حساب دوره ای می باشد. یعنی طبق مقررات تعیین شده می ‌توانند به صورت چند روزه، هفته ایی  و یا در زمان های دیگری تسویه حساب را انجام دهند. در نتیجه سازمان ‌ها و ارگان ‌های دولتی می توانند برای رزرو خدمات مربوط به گردشگران سازمانی توضیحات مورد نظر خود را ارائه دهد تا کارشناسان بتوانند تور، هتل، بلیط و… مد نظر آن ها را رزرو نمایید.

چگونگی دریافت خدمات مربوط به مشتریان سازمانی

تور سازمانی

چگونگی دریافت خدمات مربوط به گردشگران سازمانی:

در واقع می توان گفت خدمات مربوط به گردشگران سازمانی قراردادی است که ما بین آژانس مسافربری و ارگان ‌ها یا سازمان ‌ها مختلف بسته می شود. سازمان ها و ارگان ها می توانند از هرکجای کشور یعنی چه پایتخت چه شهرستان به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایند. در نهایت قرارداد با توجه به نوع درخواست آن ها مثلاً درخواست رزرو بلیط، رزرو هتل،رزرو تور، بازدید نمایشگاه یا حتی سفرهای کاری، تفریحی و ماموریتی بسته می شود. سپس شرکت ‌ها می‌ توانند تسویه حساب را به صورت دوره ای انجام دهند.  برای این که بتوانید از این خدمات بهره مند شوید می توانید به سایت های شرکت های مسافرتی مراجعه نمایید و از خدمات آن ها بهره مند شوید.

 

 

انواع خدمات مربوط به مشتریان سازمانی

گردشگران سازمانی

انواع خدمات مربوط به گردشگران سازمانی:

همان طور که گفته شد در آژانس های مسافرتی خدمات متنوعی برای گردشگران سازمانی در نظر گرفته شده است. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اجرای تورهای گروهی مختلف ایرانگردی:

در این مورد از خدمات مربوط به گردشگران سازمانی، شرکت ها یا سازمان ها می توانند تورهای گروهی یا عمومی  را برای کارکنان فعلی یا حتی بازنشستگان خود رزرو نمایند. معمولاً در این نوع تورها تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است. جالب است بدانید این تورها در بیش از ۱۶۰ مسیر متفاوت و در زمان های مختلف سال برگزار می گردند. همچنین این تورها را می توان بهترین گزینه برای دوری از استرس محیط کار، رفع خستگی و تجدید قوای کارکنان بیان کرد.

 

 

 

 

برگزاری تورهای خصوصی و انفرادی

تورهای گروهی

برگزاری تورهای خصوصی انفرادی و گروهی:

همچنین شرکت ها یا سازمان ها با توجه به شرایط و نیاز خود می توانند تورهای انفرادی یا گروهی ویژه ای را برای کارکنان، بازنشستگان یا حتی مدیران رزرو نمایند. در این نوع از خدمات مربوط به گردشگران سازمانی شما می توانید به طور دقیق نکاتی همچون زمان سفر، مدت زمان اقامت، مقصد های مورد تایید برای بازدید، نوع فعالیت ها و همچنین سطح خدمات را تعیین نمایید. در نتیجه آژانس های مسافرتی نیز تورها را همان گونه که درخواست کرده اید برنامه ریزی و اجرا می نمایند. همچنین برخلاف تورهای گروهی در تور های اختصاصی تنها افرادی که تعیین شده اند حضور دارند.

 

 

تور های تشویقی مختص کارکنان و مدیران:

یکی دیگر از خدمات مربوط به گردشگران سازمانی تور های تشویقی برای کارکنان و مدیران می باشد. بعضی از مواقع شرکت ها یا سازمان ها تصمیم به تشویق کارکنان و یا حتی مشتریان برتر خود خواهند داشت. جوایزی برای این کار معمولا در نظر گرفته می‌شود که اهدای سفر یا ارائه بن سفر یکی از بهترین این جوایز به شمار می‌رود، در واقع شرکت ها و سازمان ها می توانند تمامی امور مربوط به هماهنگی، برنامه ریزی یا اجرای تورها را به آژانس های مسافرتی واگذار کنند.

مزایای استفاده از خدمات مربوط به گردشگران سازمانی:

به طور کلی می ‌توان گفت استفاده از خدمات مربوط به گردشگران سازمانی برای شرکت ها،  سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی می تواند مزایای بسیار زیادی به همراه داشته باشد. از جمله این مزایا می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت های مقرون به صرفه و ویژه سازمانی
  • ارائه پیشنهاد های ویژه یا حتی خدمات جدید و اطلاعات رسانی دائمی به سازمان های طرف قرارداد
  • ارائه خدمات بسیار با کیفیت با بهترین قیمت ها
  • پاسخگویی سریع به درخواست ها