<

09909282663 

آژانس مسافرتی چارهنگام، بهترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران

آژانس مسافرتی خارجی در ایران

چارهنگام معتبرترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران می باشد. مجموعه فعالیت‌های این آژانس مسافرتی در زمینه های گوناگون است. در اینجا به چند مورد از فعالیت های این آژانس اشاره می کنیم.

مجموعه خدمات آژانس چارهنگام به عنوان بهترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران، در زمینه ویزا، پیکاپ پاسپورت، تعیین وقت قبلی سفارت تمام کشورها، ویزای گردشگری، مذهبی، ادبی، تاریخی، ویزای سلامت و درمانی به صورت ویژه، می باشد. همچنین صدور ویزای کشور های انگلیس، کانادا، فرانسه، وقت انگشت نگاری، ویزای قطر، هند، بلاروس، روسیه، دبی، تایلند و برزیل از دیگر فعالیت های این آژانس میباشد.

شما می توانید با آژانس مسافرتی چارهنگام، از کشور مبدا، هتل کشور مقصدتان را رزرو کنید. یکی از بهترین ویژگی های این آژانس، رزرو بلیط قطار کوپه با حمل خودرو به سریعترین شکل ممکن می باشد. قطعا شما می توانید با چارهنگام، معتبر ترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران، سفر خوشی را تجربه نمایید.

مهم ترین ویژگی چارهنگام به عنوان آژانس مسافرتی خارجی در ایران، پیکاپ پاسپورت می باشد. به علت اینکه سفارتخانه ایران در برخی از کشورها دایر نمی باشد، امکان سفر به این کشورها نیز ممکن نیست. اما شما می توانید از طریق آژانس مسافرتی چارهنگام، پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا را توسط کشور های واسطه که سفارتخانه ایران در آنها وجود دارد، دریافت کنید.

پیکاپ پاسپورت در واقع همان دریافت اجازه ورود به کشورهای دیگر می باشد. که این روش توسط کشورهای واسطه صورت می گیرد. قطعا آژانس مسافرتی چارهنگام معتبرترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران می باشد؛ زیرا می تواند پیکاپ پاسپورت گردشگران ایرانی که قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند، انجام دهد.

آژانس مسافرتی خارجی در ایران

پیکاپ پاسپورت

مقاصد و جاذبه های گردشگری کشور فرانسه

آژانس مسافرتی چارهنگام به عنوان مطمئن ترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران، خدمات گردشگری را به نحو احسنت انجام می دهد. اگر می خواهید به کشورهای فرانسه، انگلیس و کانادا سفر کنید، بهتر است با آژانس مسافرتی خارجی در ایران به نام چارهنگام در ارتباط باشید.

از جمله خدمات مربوط به ویزا که توسط این آژانس مسافرتی انجام می شود: پیکاپ پاسپورت، تعیین وقت سفارت تمام کشورها، ویزای درمانی سلامت، ویزای کشور انگلیس، کانادا، فرانسه، استرالیا و وقت انگشت نگاری می باشد. ضمن اینکه، آژانس مسافرتی چارهنگام به عنوان آژانس مسافرتی خارجی در ایران، دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی و وزارت گردشگری است.

شما می توانید امور مربوط به ویزا را در این آژانس با خیالی آسوده و به نحو احسنت انجام دهید. ما به شما آژانس مسافرتی چارهنگام را به عنوان معتبرترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران معرفی می کنیم تا بتوانید به بهترین کشورهای اروپا سفر کنید.

از جمله کشورهایی که توریست های ایرانی بسیاری را به خود جلب کرده است، کشور فرانسه می باشد.

گردشگران ایرانی که قصد سفر به کشور فرانسه را دارند، می توانند با چارهنگام، آژانس مسافرتی خارجی در ایران تماس حاصل فرمایند. در ادامه به مقاصد کشور فرانسه می پردازیم.

کشور فرانسه دارای مقاصد گردشگری بسیار جذاب و دیدنی مانند برج ایفل است. این برج در شهر پاریس قرار دارد و یکی از بهترین مقاصد گردشگری در فرانسه محسوب می شود. این برج به عنوان اولین مقصد گردشگری در کشور فرانسه شناخته می شود. این بنا توسط گوستاو ایفل در سال 1889 بنا شده است. بلندای این برج 324 متر می باشد. یکی از درآمدزاترین مقاصد گردشگری در کشور فرانسه و شهر پاریس،  برج ایفل است.

مجوز توریست درمانی برای کشور انگلیس

اگر می‌خواهید برای درمان بیماری به کشورهای اروپایی مانند: انگلیس سفر کنید، چارهنگام به عنوان مطمئن ترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران،  شما را با شرایط دریافت ویزای درمانی انگلیس آشنا خواهد کرد.

بسیاری از افراد هستند که قصد دارند برای شروع یا ادامه درمان بیماری شان به کشورهای پیشرفته اروپایی مانند: انگلیس سفر کنند. در این مطلب چارهنگام به عنوان آژانس مسافرتی خارجی در ایران، شرایط اخذ ویزای درمانی کشور انگلیس را برایتان بیان می کند. ضمن اینکه این آژانس مجوز صدور ویزای درمانی را دارا می باشد.

آژانس مسافرتی خارجی در ایران

صدور ویزای درمانی

1. بیمار باید قوانین و شرایط مهاجرت به کشور انگلستان را داشته باشد.

2. بیمار فاقد هر نوع بیماری واگیردار باشد، زیرا سلامت جامعه انگلستان را به خطر می اندازد.

3. مدت درمان، خیلی طولانی نباشد.

4. با پزشک در کشور انگلیس هماهنگی های لازم صورت گرفته باشد.

5. شرایط مالی بیمار جهت پرداخت هزینه های پزشکی بدون کمک دولتی و عمومی فراهم باشد.

6. قطعی بودن بازگشت بیمار پس از اتمام دوره درمان‌ مشخص باشد.

معتبرترین و کارآمدترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران، در زمینه خدمات ویزا از جمله ویزا درمانی سلامت، چارهنگام است. شما می توانید از شرایط درمان در کشور انگلستان توسط آژانس چارهنگام اطلاعات لازم را به دست آورید.

مقاصد و جاذبه های تحصیلی کشور کانادا

اگر به دنبال اطلاعات کامل درباره ویزای تحصیلی در کانادا هستید، می توانید از آژانس مسافرتی خارجی در ایران به نام چارهنگام استفاده کنید.

چارهنگام شما را در زمینه دریافت ویزای تحصیلی کانادا راهنمایی می کند. علاوه بر آن شما را با بهترین دانشگاه های تحصیلی کانادا نیز آشنا می سازد. معتبرترین دانشگاه های کانادا شامل: دانشگاه تورنتو، دانشگاه مک گیل، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه مونترال و دانشگاه آلبرتا می باشند.

متقاضیان واجد شرایط اخذ ویزا می توانند با ارائه مدارک مورد نیاز، ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کنند. دریافت ویزای تحصیلی کشور کانادا به منزله اجازه ورود به این کشور می باشد. در این بخش، آژانس مسافرتی چارهنگام شما را با مراحل دریافت ویزای تحصیلی کانادا آشنا می کند.

شما باید این مطالب را با دقت فراوان مطالعه کنید.

مطمئن ترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا، آژانس مسافرتی چارهنگام می باشد. ویزای تحصیلی در کشور کانادا به دو صورت صادر می گردد:

1. ویزای تحصیلی دانش آموزی که مربوط به رده سنی زیر 18 سال می باشد.

2. ویزای تحصیلی دانشجویی که برای رده سنی بالای 18 سال است.

شرایط دریافت ویزای تحصیلی در بهترین مقاصد تحصیلی کشور کانادا به قرار زیر میباشد:

1. ارائه اسکن از گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار و شناسنامه به صورت ترجمه شده به همراه دو قطعه عکس در ابعاد 5.4 و 5.3

2. ارائه تمامی ریز نمرات به همراه مدارک تحصیلی ترجمه شده

3. مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی با ارائه مدرک

4. ارائه مدارک دارایی( تمکن مالی)

5. ارائه رسید پرداخت مبلغ شهریه

آژانس مسافرتی خارجی در ایران

ویزای تحصیلی کانادا

مقاصد و جاذبه های مذهبی کشور استرالیا

قطعا برای سفر به کشور های خارجی احتیاج به ویزا دارید. شما می توانید از طریق چارهنگام، مناسب ترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران، خدمات ویزا را دریافت کنید.

یکی از مهمترین خدمات ویزا در چارهنگام، وقت انگشت نگاری یا وقت سفارت هر کشوری می باشد. از جمله کشورهایی که احتیاج به وقت سفارت دارند، استرالیا است.

البته تبعه چند کشور از این امر معاف هستند: ازجمله: آمریکا، کره جنوبی و کانادا. گردشگرانی که جزو این سه کشور نیستند، باید برای سفر به کشور استرالیا ویزای الکترونیک نیز همراه داشته باشند.

مطمئن ترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران که خدماتی در این زمینه انجام می دهد، آژانس چارهنگام نام دارد. وقت سفارت کشور استرالیا بستگی به نوع ویزای شما دارد.

قطعا چارهنگام به عنوان بهترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران می تواند شما را در زمینه انگشت نگاری و تعیین وقت سفارت استرالیا راهنمایی کند.

هم اکنون به معرفی جاذبه های مذهبی کشور استرالیا می پردازیم تا توریست های ایرانی با این جاذبه ها آشنا شوند.

یکی از جاذبه های مذهبی بسیار زیبا در کشور استرالیا، کلیسای جامع سنت پاتریک در شهر ملبورن می باشد. این بنای دیدنی در ایالت ویکتوریا قرار دارد. این کلیسا در اواسط قرن نوزدهم بنا شده است. یکی از مرتفع ترین کلیساهای استرالیا، کلیسای سنت پاتریک است که یکی از شلوغ ترین کلیساهای استرالیا نیز محسوب می‌شود.

مقاصد و جاذبه های ادبی کشور انگلستان

چارهنگام، معتبر ترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران در زمینه صدور گواهینامه بین المللی یک ساله و سه ساله فعالیت دارد. شما می توانید از طریق آژانس مسافرتی چارهنگام این گواهینامه را دریافت کنید. داشتن گواهینامه بین المللی به منزله بهره مندی از وسیله نقلیه شخصی در کشورهای مختلف می باشد. یعنی شما می توانید در کشورهای دیگر نیز با وسیله نقلیه شخصی به راحتی جا به جا شوید. البته در این بخش به معرفی جاذبه های ادبی کشور انگلستان نیز خواهیم پرداخت.

آژانس مسافرتی خارجی در ایران

صدور گواهینامه بین المللی رانندگی

 یکی از مشهورترین بناهای ادبی کشور انگلستان، کتابخانه موزه بریتانیا می باشد. این بنای تاریخی در شهر لندن قرار دارد. این کتابخانه در سال 1753 بنا شده است. کتابخانه موزه بریتانیا جزو بزرگترین کتابخانه های جهان محسوب می شود. مدت زمان فعالیت این کتابخانه 200 سال است. تعداد کتاب های موجود در این کتابخانه حدود 150 میلیون می باشد.

گردشگران با مراجعه به چارهنگام، آژانس مسافرتی خارجی در ایران، می توانند در زمینه صدور گواهینامه های بین المللی اطلاعات لازم را کسب کنند. قطعا آژانس مسافرتی چارهنگام در این زمینه معتبرترین می باشد.

از دیگر جاذبه های ادبی انگلستان: کتابخانه دفتر ثبت اختراعات، کتابخانه ملی مرکزی، سازمان کتابشناسی ملی و دفتر اطلاعات فنی و علمی را میتوان نام برد.

مقاصد و جاذبه های تاریخی کشور استرالیا

اگر قصد دارید به دفعات زیاد و با یک شیوه معین به یک کشور سفر کنید، بهتر است از خدمات بلیط چارتر چارهنگام، آژانس مسافرتی خارجی در ایران، استفاده کنید.

چارهنگام با ارائه خدمات بلیط چارتر چه به صورت هوایی و چه به صورت زمینی، هزینه های شما را کاهش می دهد. البته این خدمات در ایام تعطیلات بیشتر انجام می شود.

در حال حاضر در این بخش به معرفی جاذبه های تاریخی کشور استرالیا می پردازیم‌. از جمله پر بازدید ترین بناهای تاریخی این کشور، خانه ٱپرای سیدنی می باشد. این بنای زیبا که دورتادور آن را آب فرا گرفته است، مقصد بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی می باشد. این بنای زیبا با معماری به شکل بادبان کشتی، جزو میراث فرهنگی یونسکو نیز محسوب می شود.

چارهنگام که مطمئن ترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران است، علاوه بر ارائه خدمات، شما را در زمینه آشنایی با مقاصد و جاذبه های مختلف کشورها نیز راهنمایی می کند.

یکی دیگر از مهم ترین بناهای تاریخی کشور استرالیا، پل بندرگاه سیدنی است. این پل قبل از ساختمان اپرای سیدنی بنا شده است.  یکی از ارزنده ترین مقاصد تاریخی کشور استرالیا، موزه هنر ولز جدید جنوبی می باشد.

این بنا جزو مشهور ترین بناهای تاریخی کشور استرالیا محسوب می شود. این بنا در سال 1885 ساخته شده است. این موزه، مجموعه ای از بزرگترین هنرهای بومی استرالیا را در خود جای داده است.

مقاصد و جاذبه های تاریخی کشور استرالیا

پل بندرگاه سیدنی

روش های سفر (هوایی، زمینی و …) به کشور فرانسه

شما می توانید برای سفر به کشور فرانسه از معتبرترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران به نام چارهنگام، کمک بگیرید. شما برای سفر به کشور های خارجی مانند: فرانسه، کانادا، استرالیا و انگلیس، نیازمند به دریافت راهنما از یک آژانس مسافرتی معتبر هستید.

ما به شما مطمئن ترین آژانس مسافرتی را معرفی می کنیم. آژانس مسافرتی خارجی در ایران به نام چارهنگام تمام اقدامات‌ لازم جهت دریافت ویزای شما را انجام خواهد داد. شما با توجه به شرایط خودتان می توانید تعیین کنید که با چه روشی به کشور فرانسه سفر کنید.

شاید ارزانترین روش، استفاده از خطوط زمینی باشد اما به دلیل مسافت طولانی، سفر با هواپیما درست ترین گزینه است. شما می توانید از طریق هوایی در مدت زمان کوتاهتر و با پرداخت هزینه بیشتری به کشور فرانسه سفر کنید.

بایدها و نباید در سفر به کشور فرانسه

شما می توانید توسط بهترین آژانس مسافرتی خارجی در ایران یعنی چارهنگام، درباره باید ها و نبایدهای سفر به کشور فرانسه اطلاعات لازم را دریافت کنید. از جمله اطلاعاتی که درباره سفر به کشور فرانسه باید بدانید این است که، آب و هوای بخش های مختلف این کشور متفاوت است.

در شهرهای شمالی و شمال غربی، آب و هوا معتدل می باشد. تابستان های فرانسه مرطوب است. زمستان کشور فرانسه متعادل و خنک می باشد. بخش های جنوب شرقی این کشور آب و هوای مدیترانه ای دارند. بهترین فصل ها برای سفر به کشور فرانسه بهار و تابستان است.

اگر خواهان شرکت در ورزش های زمستانی هستید، بهتر است در ماه دسامبر و مارس به این کشور سفر کنید. شما می توانید در همه فصل ها به کشور فرانسه سفر نمایید زیرا آب هوای فرانسه در اکثر فصل ها معتدل و عالی می باشد.

برج ایفل

برج ایفل

شما می توانید از طریق آژانس مسافرتی خارجی در ایران به نام چارهنگام، باید ها و نبایدها سفر به کشور فرانسه را کسب کنید. بنابراین با توجه به آگاهی از شرایط آب و هوایی، می توانید درست ترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

از دیگر باید و نبایدهای کشورهای خارجی از جمله فرانسه، داشتن گواهینامه بین المللی برای استفاده از ماشین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط