<

09909282663 

آشنایی با بهترین آژانس مسافرتی خارجی

آژانس مسافرتی خارجی

آیا قصد سفر به کشور های خارجی را دارید؟ آیا به دنبال یافتن مطمئن ترین آژانس مسافرتی خارجی هستید؟ ما به شما آژانس مسافرتی چارهنگام را پیشنهاد می کنیم. این مجموعه با ارائه خدمات ارزنده ای مانند: رزرو و خرید بلیط تورهای داخلی و خارجی، چارتر، لحظه آخر، تخفیف خورده و همچنین رزرو و صدور پاسپورت، شما را در سفرهایتان همراهی خواهد کرد.

شما می توانید با دریافت راهنمایی از مشاورین آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام، در کوتاه ترین زمان ممکن با دریافت پاسپورت و رزرو بلیط و هتل به کشورهای خارجی سفر کنید.

آژانس مسافرتی چارهنگام با معرفی مقاصد و جاذبه های متفاوت کشورها، شما را با مقاصد گردشگری خارجی و جاذبه های زیبای آن ها آشنا خواهد کرد.

بهترین آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام

آژانس چارهنگام شیراز

همچنین شما با انتخاب آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام، با بهترین و ارزان ترین کشورها برای مسافرت آشنا خواهید شد.

یکی از دغدغه های اصلی هنگام سفر به خارج از کشور، صدور گواهینامه های معتبر و ضمانت دار است. شما می توانید با مراجعه به این آژانس برای دریافت گواهینامه بین المللی یک ساله و سه ساله اقدام کنید.

لازم به ذکر است، خدمات ویزا مانند: پیکاپ پاسپورت، وقت سفارت تمام کشورها، ویزای گردشگری و ویزای درمان سلامت (یکی از مواردی که بیشترین متقاضی را برای مسافرت به خارج از کشور دارد)، یکی از مطمئن ترین ویژگی های این آژانس مسافرتی است.

آژانس مسافرتی چارهنگام به عنوان صدور ویزا کشور هایی مانند: انگلیس، کانادا، آمریکا، عمان، هند، بلاروس، روسیه، برزیل، قطر، دبی، تایلند و ویزاهای شینگن نیز فعالیت گسترده ای دارد.

مقاصد و جاذبه های گردشگری کشور ترکیه شهر استانبول

همان طور که می دانید، برای سفرهای تفریحی به کشور های دیگر، باید در مورد جاذبه های گردشگری آن کشور اطلاعات کافی داشته باشید؛ یکی از این کشورها، ترکیه است. تیم حرفه ای چارهنگام اطلاعات لازم در این خصوص را در اختیار شما خواهد گذاشت.

از معروفترین جاذبه های گردشگری شهر زیبای ترکیه که گردشگران بسیاری هر ساله از آن بازدید می کنند، بازار بزرگ استانبول است.

اجناس این بازار بسیار رنگارنگ است و شما می توانید در این بازار اجناسی با کمترین قیمت خریداری کنید.

اولین نکته ای که در این بازار نظرها را به سوی خود جذب می کند، بوی مختلف ادویه جات است. همچنین شما می توانید بهترین و معروف ترین شیرینی های ترکیه و استانبول را از این بازار خریداری کنید.

باسیلیکا سیسترن - آب انبار قدیمی استانبول و معرفی آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام

باسیلیکا سیسترن – آب انبار قدیمی استانبول

یکی از بهترین پیشنهادهای آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام به کسانی که قصد سفر به ترکیه را دارند، بازدید از این بازار هیجان انگیز و رنگارنگ است.

این بازار نشان دهنده فرهنگ کشور ترکیه و شهر استانبول می باشد و دارای 61 خیابان مسقف و بیش از چهارده هزار مغازه است.

این بازار به دستور محمد فاتح در سال 1455 بنا شده است. از مقاصد دیگر گردشگری کشور ترکیه و شهر زیبای استانبول: باسیلیکا سیسترن (آب انبار رو باز قدیمی)، پارک ییلدیز و تنگه بسفر (مرز بین آسیا و اروپا در کشور ترکیه و محل عبور کشتی های بین المللی) است.

مقاصد و جاذبه های درمانی سنگاپور و هند

آژانس مسافرتی چارهنگام به عنوان بهترین آژانس مسافرتی خارجی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه انجام امور درمانی و پزشکی در کشورهای دیگر است.

کشورهای آسیایی که هم اکنون به عنوان مقصد درمانی در اولویت هستند، سنگاپور، تایلند و هند می باشند.

این سه کشور از لحاظ تجهیزات پزشکی، متخصصان ماهر و بالاترین کیفیت زیر ساخت های درمانی، جزو بهترین مقاصد هستند.

علت جذب گردشگرانی که به قصد درمان به این کشورها سفر می‌کنند، کمترین زمان انتظار برای دسترسی به امکانات پزشکی است.

آژانس مسافرتی چارهنگام مطمئن ترین آژانس مسافرتی خارجی برای ارائه خدمات در زمینه درمان در کشور هند است.

شما می توانید با دریافت ویزای درمانی کشور هند از این آژانس مسافرتی، برای انجام امور درمانی خود به این کشور سفر کنید.

چند مورد از مزایای درمانی کشور هند که باعث جذب گردشگران شده است، عبارتند از:

  1. دسترسی آسان به بیمارستان های معتبر و بین المللی
  2. پرداخت هزینه های درمانی کمتر در مقایسه با کشورهای توسعه یافته
  3. تسلط کامل پزشکان و کارکنان بیمارستان ها به زبان انگلیسی
  4. داروخانه های مجهز به انواع دارو ها

همچنین از جمله خدمات درمانی و پزشکی در کشور هند شامل: پیوند قلب باز، جراحی قلب و عروق، امکانات چشم پزشکی، امکانات دندانپزشکی، جراحی هایی زیبایی و جراحی زانو است.

مقاصد و جاذبه های تحصیلی کشور ترکیه شهر ازمیر

شایان ذکر است خدمات ارائه ویزای تحصیلی کشور ترکیه در شهر ازمیر توسط آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام عرضه می شود.

این آژانس در زمینه ارائه خدمات ممتازی مانند: رزرو بلیط، رزرو هتل، ویزای شینگن و صدور گواهینامه های بین المللی یک ساله و سه ساله فعالیت دارد.

همان طور که می دانید، یکی از مهمترین دغدغه های والدین برای فرزندانشان، تحصیل در دانشگاه های معتبر در سراسر دنیا است.

یکی از کشورهایی که دارای بهترین دانشگاه های دولتی و غیر دولتی در سراسر دنیا میباشد، کشور ترکیه است. شهر ازمیر در کشور ترکیه دارای چند دانشگاه دولتی از جمله: دانشگاه اژه، دانشگاه دوکوز ایلول، موسسه فناوری ازمیر، دانشگاه دموکراسی ازمیر، دانشگاه دفاع ملی و دانشگاه نیرو هوایی می باشد.

علاوه بر دانشگاه های دولتی نام برده، تعدادی دانشگاه غیر دولتی نیز در این شهر وجود دارد، مانند: دانشگاه اقتصاد ازمیر، دانشگاه یاشار، دانشگاه انجمن هواپیمایی ترکیه و دانشگاه تیناز تیه ازمیر.

دانشگاه اقتصاد ازمیر

دانشگاه اقتصاد ازمیر

آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام، شما را از شرایط تحصیل در دانشگاه های دولتی و غیر دولتی در کشور ترکیه و شهر ازمیر آگاه خواهد کرد.

آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام سریع ترین و بهترین راهکار و مشاوره را در زمینه امور تحصیلی و اقامت در کشور ترکیه در اختیار شما قرار خواهد داد. از جمله شرایط تحصیل در دانشگاه های کشور ترکیه و شهر ازمیر عبارتند از:

  1. فرم پذیرش دانشجو
  2. دیپلم دبیرستان یا مدرسه با حداقل معدل 12
  3. آزمون مهارت زبان خارجی برای پذیرش در دانشگاه های کشور ترکیه و شهر ازمیر
  4. آزمون ورودی دانشگاه های ترکیه و ازمیر برای دانشجویان خارجی
  5. انتخاب بهترین دانشگاه های کشور ترکیه و شهر ازمیر

مقاصد و جاذبه های مذهبی کشور ترکیه و گرجستان

اگر به دنبال جاذبه های مذهبی در کشور ترکیه و گرجستان هستید، آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام شما را در این زمینه راهنمایی می کند.

شما می توانید خدماتی مانند: دریافت ویزا و رزرو بلیط و هتل را توسط آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام دریافت کنید.

وقتی به قصد بازدید از جاذبه های مذهبی به کشور ترکیه سفر می کنید، با مساجد و اماکن مذهبی زیادی روبرو خواهید شد. ازجمله مقاصد مذهبی در کشور ترکیه عبارتند از: مسجد سلطان احمد استانبول یا جواهر آبی قسطنطنیه.

در این مسجد علاوه بر مسلمانان برای مذاهب دیگر نیز احترام قائل هستند. از دیگر مساجد استانبول می توان به: سلیمانیه (دومین مسجد بزرگ در شهر استانبول)، مسجد رستم پاشا و مسجد ایاصوفیه اشاره کرد.

شما می توانید با آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام، اوقاتی خوشی را برای خود و اطرافیانتان رقم بزنید. هدف ما در این آژانس، آسایش خاطر شما گردشگران عزیز است. شما می توانید با انتخابی درست، بهترین ها را تجربه کنید.

کلیسای تثلیث

کلیسای تثلیث

کشور گرجستان یک کشور توریستی با جاذبه های بسیار زیاد است. یکی از معروف ترین کلیساهای جامع کشور گرجستان در شهر تفلیس، کلیسای تثلیث نام دارد. ساخت این بنای زیبا از سال 1995 تا 2004 طول کشیده است. این کلیسا با نام سامبا نیز شناخته می شود.

از دیگر کلیساهای زیبای گرجستان می توان به: آنچیسخاتی، کلیسا متخی، کنیسه بزرگ، کلیسا کاشوتی، مسجد جامع تفلیس و کلیسا سیونی اشاره کرد.

شما می توانید برای دسترسی به هر یک از این کلیسا ها در کشور گرجستان با آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام تماس حاصل فرمایید.

مقاصد و جاذبه های ادبی کشور ارمنستان

شما می توانید با رزرو تور های خارجی از طریق آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام، از جاذبه های ادبی ارمنستان بازدید کنید.

از طریق این آژانس، اطلاعات دقیقی درباره مقاصد ادبی کشور ارمنستان توسط لیدرها ارائه می گردد. در این مطلب شما را با چند مقصد ادبی در کشور ارمنستان آشنا می کنیم.

آرامگاه شاعر هوانس گریگوریان از جمله مکان های ادبی این کشور است. وی شاعر، مترجم، روزنامه نگار و زبان شناس ارمنی بوده است. او فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی ایروان بوده و یکی از چهره های ماندگار در کشور ارمنستان محسوب م شود.

از دیگر مقاصد ادبی در کشور ارمنستان: کتابخانه باستانی ایروان می باشد. این بنا مرکز علم در کشور ارمنستان است. این کتابخانه، مطالب منتشر شده در ارمنستان را جمع آوری کرده و سپس پردازش می کند. آن ها از این منابع محافظت می کنند. نام دیگر این کتابخانه، ماتناداران است.

مقاصد و جاذبه های تاریخی کشور ایتالیا شهر رم

شما می توانید با آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام به راحتی به سراسر جهان سفر کنید. یکی از شلوغ ترین شهرهای جهان رم نام دارد.

این شهر در کشور ایتالیا واقع شده است. این شهر با داشتن مقاصد تاریخی بسیار زیاد، توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است؛ زیرا خارق العاده ترین بناهای تاریخی در شهر رم قرار دارند. این بناها دارای معماری های خاص و چشم نوازی هستند. با معرفی چند بنای تاریخی در شهر رم، با ما همراه باشید.

یکی از مشهورترین بناهای باستانی شهر رم کولوسئوم نام دارد. این بنای تاریخی، معماری بی نظیری دارد. قدمت این اثر تاریخی حدود 70 الی 80 سال قبل از میلاد مسیح است. این بنای عظیم به آمفی تئاتر فلاویان نیز معروف است. در گذشته در این بنا، مسابقات گلادیاتورها و سایر مسابقات و سرگرمی ها برگزار می شده است.

کولوسئوم- رم

کولوسئوم- رم

معروف ترین آژانس مسافرتی خارجی با مناسب ترین قیمت، آژانس مسافرتی چارهنگام می باشد. میدان سنت پیتر یکی از میدان های معروف در دل شهر رم می باشد. دورتادور این میدان بزرگ از ستون های عظیم تشکیل شده است. در قسمت بالای هر یک از این ستون ها، تندیس های افراد مذهبی و پاپ های گذشته قرار دارد. ما در مجموعه آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام شما را برای بازدید از مقاصد تاریخی کشور های مختلف در سراسر دنیا همراهی می کنیم. شما با ما بهترین ها را تجربه خواهید کرد.

روش های سفر (زمینی، هوایی و …) به کشور ترکیه

آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام می تواند شما را برای سفر به کشور ترکیه راهنمایی کند.

قطعا شما برای خارج شدن از کشور، به کمک یک آژانس مسافرتی معتبر احتیاج دارید. ما به شما آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید براساس شرایط خودتان روش سفر به کشور ترکیه را انتخاب کنید.

بیشترین تقاضای سفر به ترکیه در آژانس مسافرتی چارهنگام، از راه هوایی می باشد. شما می توانید با این روش، در مدت زمان کمتر و پرداخت هزینه بیشتر به کشور ترکیه سفر کنید.

شما می توانید با مراجعه حضوری به آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام زمان و نوع بلیط سفرتان به ترکیه را مشخص کنید. همچنین می توانید، از تور های خارجی و آف خورده و لحظه آخری نیز استفاده نمایید. اگر به دنبال روشی کم هزینه تر هستید؛ بهتر است از روش زمینی یا ریلی (قطار) استفاده کنید.

آژانس مسافرتی خارجی چارهنگام نیز خدماتی در خصوص سفر با قطار کوپه و حمل خودرو برای مسافران در نظر دارد. انتخاب این روش برای کسانی است که عاشق دیدن جاده هستند.

باید ها و نبایدها در سفر به کشور ترکیه

آژانس مسافرتی خارجیبهتر است قبل از سفر به کشورهای خارجی اطلاعاتی درباره آن کشور توسط آژانس مسافرتی خارجی مورد نظرتان کسب کنید. از جمله باید ها و نباید هایی که در سفر به ترکیه به آن نیاز دارید، آب و هوای ترکیه است.

آب و هوای این کشور به علت نزدیکی به دریا، مرطوب و شرجی می‌باشد. البته هوای کشور ترکیه مدیترانه‌ای، گرمسیری و اقیانوسی است.

مردمان کشور ترکیه، به زبان ترکی استانبولی صحبت می‌کنند و دین مردم این کشور اسلام می‌باشد. از آنجایی که این کشور اشتراکات زیادی با ایران دارد، سفر به آن کار دشواری نیست. اما سفر به کشوری که با فرهنگ ایران فاصله زیادی دارد، کمی دشوار تر بوده و نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارد.

عموما آژانس های معتبر مانند چارهنگام، باید ها و نباید های هر مقصدی را برای گردشگران تشریح میکنند. پس نگران این موضوع نباشید و با اطمینان خاطر تور خود را رزرو نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط